Het Wereld kampioenschap voetbal in Rusland telt 32 deelnemende landen. Onderstaand de deelnemende keepers van ieder land.
Deze editie van het WK staan er 96 keepers op de lijst, omdat ieder land 3 keepers in de selectie heeft zitten.
De gemiddelde lengte van de keeper op dit WK is 1,89 en het gemiddelde gewicht is 83 kilo. De kleinste keeper levert Costa Rica. Leonel Moreira is de naam en is 1,77 m, de grootste keeper is Lovre Kalinic van Kroatië. Hij meet 2,01 m.

De zwaarste keeper is Danny Vukovic van Australië. Hij is 96 kilo schoon aan de haak. Met 69 kilo is Ikechukwu Ezenwa van Nigeria de lichtste keeper van het gezelschap.

De gemiddelde leeftijd is net 29 jaar. De oldtimer van de keepers is Essam El-Hadary uit Egypte. Hij is met 45 jaar echt een uitzondering. De Marokaan Ahmed Tagnaouti is met 22 jaar de jongste keeper op het WK.

LandNaamClubLeeftijdLengteGewicht
Argentinië

Franco Armani

River Plate

19-10-19861,8985
Argentinië

Willy Caballero

Chelsea

28-09-19811,8681
Argentinië

Nahuel Guzmán

Tigres

10-02-19861,9394
AustraliëBrad JonesFeyenoord19-03-19821,9483
AustraliëMathew RyanBrighton & Hove Albion08-04-19921,8173
AustraliëDanny VukovicKRC Genk27-03-19851,8796
BelgiëKoen Casteels

VfL Wolfsburg

25-06-19921,9786
BelgiëThibaut CourtoisChelsea 11-05-19921,9988
BelgiëSimon MignoletLiverpool06-03-19881,9388
Brazilië

Alisson

AS Roma

02-10-19921,9191
Brazilië

Cássio

Corinthians

06-06-19871,9590
BraziliëEdersonManchester City 17-08-19931,8889
ColombiaJosé Fernando CuadradoOnce Caldas 01-06-19851,8479
ColombiaDavid OspinaArsenal31-08-19881,8379
ColombiaCamilo VargasDeportivo Cali 09-03-19891,8589
Costa Rica

Leonel Moreira

Herediano

02-04-19901,7771
Costa RicaKeylor NavasReal Madrid15-12-19861,8580
Costa Rica

Patrick Pemberton

Alajuelense

24-04-19821,7875
DenemarkenJonas LösslHuddersfield Town01-02-19891,9589
DenemarkenFrederik RønnowBrøndby IF04-08-19921,979
DenemarkenKasper SchmeichelLeicester City05-11-19861,8578
Duitsland

Manuel Neuer

FC Bayern München

27-03-19861,9392
DuitslandMarc-André ter StegenBarcelona30-04-19921,8985
DuitslandKevin TrappParis Saint-Germain 08-07-19901,8988
EgypteMohamed Al-ShenawiAl Ahly Cairo18-12-19881,9184
EgypteSherif EkramyAl Ahly Cairo 10-07-19831,9191
EgypteEssam El-HadaryAl Taawun15-01-19731,8887
EngelandJack ButlandStoke City 10-03-19931,9695
EngelandJordan PickfordEverton07-03-19941,8577
EngelandNick PopeBurnley19-04-19921,9176
FrankrijkAlphonse AréolaParis Saint-Germain27-02-19931,9594
FrankrijkHugo LlorisTottenham Hotspur26-12-19861,8873
FrankrijkSteve MandandaOlympique Marseille28-03-19851,8582
Ijsland

Hannes Halldórsson

Randers FC

27-04-19841,9387
IjslandRúnar Alex RúnarssonFC Nordsjælland18-02-19951,8678
Ijsland

Frederik Schram

FC Roskilde

19-01-19951,9890
IranAmir AbedzadehCS Maritimo26-04-19931,8486
IranAlireza BeiranvandPerspolis21-09-19921,9281
IranMohammad Rashid MazaheriZob-Ahan18-05-19891,9384
JapanMasaaki HigashiguchiGamba Osaka12-05-19861,8478
JapanEiji KawashimaFC Metz20-03-19831,8574
JapanKosuke NakamuraKashiwa Reysol 27-02-19951,8472
Kroatië

Lovre Kalinic

AA Gent

03-04-19902,0190
Kroatië

Dominik Livakovic

Dinamo Zagreb

09-01-19951,8880
KroatiëDanijel SubašicAS Monaco27-10-19841,9184
MarokkoYassine BonoGirona FC05-04-19911,9278
MarokkoMunir MohandCD Numancia10-05-19891,980
MarokkoAhmed TagnaoutiIR Tanger05-04-19961,8271
Mexico

José Corona

Cruz Azul26-01-19811,8484
MexicoGuillermo OchoaStandard 13-07-19851,8373
MexicoAlfredo TalaveraToluca 18-09-19821,8885
Nigeria

Daniel Akpeyi

Chippa United FC

03-08-19861,8680
Nigeria

Ikechukwu Ezenwa

Enyimba

16-10-19881,8569
Nigeria

Francis Uzoho

RC Deportivo

28-10-19881,9691
PanamaJosé CalderónChorrillo 14-08-19851,987
Panama

Jaime Penedo

Dinamo Boekarest26-09-19811,8377
PanamaÁlex RodríguezSan Francisco05-08-19901,9784
PeruCarlos CácedaDeportivo Municipal27-09-19911,8580
Peru

José Carvallo

UTC01-03-19861,8383
Peru

Pedro Gallese

Veracruz23-02-19901,8986
PolenBartosz BialkowskiIpswich Town06-07-19871,9286
PolenLukasz FabianskiSwansea City 18-04-19851,9185
PolenWojciech SzczesnyJuventus18-04-19901,9590
PortugalBetoGöztepe01-05-19821,8281
PortugalAnthony LopesOlympique Lyon01-10-19901,8481
PortugalRui Patricio 15-02-19881,8884
RuslandIgor AkinfeevCSKA Moskou08-04-19861,8682
RuslandVladimir GubulovClub Brugge19-10-19831,975
RuslandAndrey LunevFC Zenit13-11-19911,985
Saudi-ArabiëAbdullah Al-MayoufAl Hilal23-01-19871,8783
Saudi-ArabiëYasser Al-MosailemAl Ahli27-02-19841,8478
Saudi-ArabiëMohamed Al-OwaisAl Ahli10-10-19911,8570
SenegalAbdoulaye DialloStade Rennes30-03-19921,9182
SenegalAlfred GomisSPAL05-09-19931,9682
SenegalKhadim N'DiayeHoroya AC 05-04-19851,9178
Servië

Marko Dmitrovic

SD Eibar

24-01-19921,9494
Servië

Predrag Rajkovic

Maccabi Tel Aviv

31-10-19951,9285
ServiëVladimir StojkovicPartizan Belgrado28-07-19831,9592
SpanjeKepa ArrizabalagaAthletic Club03-10-19941,8985
SpanjeDavid De GeaManchester United07-11-19901,9276
SpanjeJosé Manuel ReinaNapoli31-08-19821,8692
TunesiëFarouk Ben Mustapha

Al Shabab

01-07-19891,9283
TunesiëMouez HassenLB Châteauroux05-03-19951,8680
TunesiëAymen MathlouthiAl Batin 14-09-19841,8284
UruguayMartin CampañaIndependiente29-05-19891,8685
UruguayFernando MusleraGalatasaray16-06-19861,974
UruguayMartin SilvaVasco da Gama25-03-19831,8682
Zuid Korea

Cho Hyun-Woo

Daegu FC25-09-19911,8976
Zuid KoreaKim Jin-HyeonCerezo Osaka06-07-19871,9282
Zuid KoreaKim Seung-GyuVissel Kobe30-09-19901,8781
ZwedenKarl-Johan JohnssonEn Avant de Guingamp28-01-19901,8784
ZwedenKristoffer NordfeldtSwansea City23-06-19891,985
ZwedenRobin OlsenFC Kopenhagen 08-01-19901,9889
Zwitserland

Roman Bürki

Borussia Dortmund

14-11-19901,8785
Zwitserland

Yvon Mvogo

RB Leipzig

06-06-19941,8684
ZwitserlandYann SommerBorussia Mönchengladbach17-12-19881,8379

 

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
  • Reusch
  • Sellslogo
  • Elite Sport logo
  • Uhlsport
  • TheOneGlove
  • Aviata
  • Cawila Teamsport
  • Masita
  • Exit toys
  • McDavid
  • Crazy Catch
  • Adidas logo
  • Stanno
  • Hummel

Aanbieding

Social Media


Instagram Jeugdkeeper.nl

© 2013 - 2018 Jeugdkeeper.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie