Nieuw
The One Glove OG1 Siege SL
Artikelnummer: OG1-SiegeThe One Glove OG1 Siege
"Goalkeeping: because stress needed a sport."
You're outnumbered. Constantly under attack. An entire team wants to ruin your day.
Precies daarom is de The One Glove OG1 Siege gemaakt.
Deze nieuwe OG1 voor seizoen 26/27 is gebouwd voor keepers die snel willen reageren, vrij willen bewegen en toch extra zekerheid willen wanneer het nodig is. De combinatie van een strapless fit, een nieuwe afneembare hybrid latex strap, 4 mm Pro Grade Contact Latex en een strakke SL Hybrid Cut maakt dit een moderne keepershandschoen voor keepers die controle willen houden onder druk.
Gemaakt voor keepers die onder druk koel blijven
De The One Glove OG1 Siege is ontwikkeld voor keepers die continu moeten reageren. Schoten, voorzetten, één-tegen-één momenten en snelle spelhervattingen vragen om een handschoen die licht aanvoelt, strak zit en direct meebeweegt.
Met een gewicht van slechts ongeveer 95 gram voelt de Siege licht aan de hand. Daardoor blijft de handschoen snel en responsief, zonder dat je grip of controle hoeft in te leveren.
De witte basis met "Siege Bronze" colourway geeft dit model een rustige, maar krachtige uitstraling.
Strapless vrijheid met extra lockdown wanneer jij dat wilt
Een belangrijk verschil met veel andere OG1-modellen is de nieuwe attachable hybrid latex strap.
Je kunt de OG1 Siege strapless dragen voor maximale bewegingsvrijheid rond de pols. Wil je tijdens training of wedstrijd toch meer ondersteuning en een steviger gevoel? Dan bevestig je eenvoudig de latex strap voor extra lockdown.
Zo bepaal je zelf hoe vrij of hoe vast je de handschoen wilt dragen.
Strakke SL Hybrid Cut voor direct balgevoel
De SL Hybrid Cut zorgt voor een strakke, moderne pasvorm met veel balgevoel. De handschoen sluit nauw aan rond de hand en vingers, waardoor je direct contact houdt met de bal.
Dat maakt de OG1 Siege interessant voor keepers die houden van een nauwsluitende handschoen zonder overbodige ruimte.
Geen losse pasvorm.
Geen onnodige beweging.
Wel grip, snelheid en controle.
Nieuwe Dual-Wrap Thumb-Lock
De Siege is voorzien van een nieuwe Dual-Wrap Thumb-Lock. Deze dubbele thumb-wrap helpt de duim stabieler in de handschoen te houden en vergroot het contactoppervlak rond de bal.
Voor keepers die veel waarde hechten aan klemmen, vangen en een zeker gevoel bij de bal, is dit een sterk detail.
Licht, ademend en comfortabel
De Urgotract™ body zorgt voor veel ademend vermogen en comfort. De handschoen voelt licht en flexibel aan, terwijl de constructie strak om de hand blijft zitten.
Samen met het Echo Form™ 2.0 internal grip system en de X-Wrap wordt de handschoen goed op zijn plek gehouden zonder dat hij beperkend aanvoelt.
De Quantum Elastic wrist zorgt daarbij voor een moderne, elastische aansluiting rond de pols.
Waarom kiezen voor de The One Glove OG1 Siege?
✅ Grip: 4 mm Pro Grade Contact Latex voor veel grip en balgevoel
✅ Pasvorm: SL Hybrid Cut voor een strakke en directe aansluiting
✅ Gewicht: lichtgewicht one-piece constructie van ongeveer 95 gram
✅ Sluiting: strapless te dragen met nieuwe afneembare hybrid latex strap
✅ Duimcontrole: nieuwe Dual-Wrap Thumb-Lock voor extra stabiliteit
✅ Comfort: Urgotract™ body voor ademend vermogen en draagcomfort
✅ Interne grip: Echo Form™ 2.0 helpt schuiven in de handschoen te verminderen
✅ Pols: Quantum Elastic wrist voor een moderne elastische aansluiting
✅ Controle: X-Wrap houdt de handschoen op zijn plek zonder beperking
✅ Look: White / Siege Bronze colourway voor een stijlvolle uitstraling
Technische features
4 mm Pro Grade Contact Latex
Lichtgewicht one-piece constructie
Gewicht ongeveer 95 gram
Strapless fit
Nieuwe afneembare hybrid latex strap
SL Hybrid Cut
Nieuwe Dual-Wrap Thumb-Lock
Urgotract™ body
Extended V-palm construction
Echo Form™ 2.0 internal grip system
Quantum Elastic wrist
X-Wrap sluiting zonder beperking
White / Siege Bronze colourway
Geen fingersave
Grip & duurzaamheid
Grip droog: Elite
Grip nat: Zeer goed
Duurzaamheid: Goed bij juist gebruik en goed onderhoud
Fingersave: Geen
Belangrijk om te weten
- De The One Glove OG1 Siege heeft een ultra-fitted pasvorm. Dat betekent dat de handschoen strak om hand en pols sluit.
- Trek deze handschoen daarom met extra zorg uit. Forceer de handschoen niet bij de pols of vingers, maar haal hem rustig en gecontroleerd van je hand. Zo voorkom je onnodige spanning op naden en materialen.
- Zoals bij high-end keepershandschoenen met contactlatex geldt ook hier: goed onderhoud maakt echt verschil in gripbehoud en levensduur.
- Bij gebruik op kunstgras kan de latex sneller slijten.
Latex activeren: Deze handpalm heeft een voorwas nodig om te activeren. Bekijk onze handleiding door hier te klikken.
Onderhoud van de handschoenen voor langere levensduur:

1. Laat vuil niet opdrogen

2. Week handschoenen 2-3 minuten onder de kraan met handwarm water

3. Spray met handschoenreiniger

4. Verwijder vuil met je vingers (gebruik geen borstel!)

5. Na het wassen voorzichtig uitknijpen, niet wringen

6. Laten drogen (niet blootstellen aan directe hitte of de zon!)
Vertrouwd door professionals:
Gedragen door Premier League-keepers zoals
David Raya en Martin Dúbravka.
🎮 Ook te zien in EA SPORTS FC™ — draag ze in-game.
🌍 Elke bestelling helpt bij het verwijderen van oceaanplastic.
Bestel bij Jeugdkeeper.nl
Wil jij keepen met maximale grip, snelheid en controle?
Bestel de The One Glove OG1 Siege eenvoudig online bij Jeugdkeeper.nl of kom langs in onze winkel in Papendrecht. winkelpagina
Twijfel je over pasvorm, fingersave of gebruik? Wij helpen je graag in onze winkel in Papendrecht of online met persoonlijk keeperadvies.
Neem gerust contact met ons op. Telefoonnummer +31 647824783 of e-mail via info@jeugdkeeper.nl ![]()
5061100301690 maat 4
5061100301706 maat 5
5061100301713 maat 6
5061100301720 maat 7
5061100301744 maat 8
5061100301768 maat 9
5061100301782 maat 10
5061100301805 maat 11
The One Glove OG1 Siege, OG1 Siege keepershandschoenen, The One Glove keepershandschoenen, The One Glove OG1, Pro Grade Contact Latex keepershandschoenen, contact latex keepershandschoenen, SL Hybrid Cut keepershandschoenen, strapless keepershandschoenen, keepershandschoenen met afneembare strap, hybrid latex strap keepershandschoenen, lichte keepershandschoenen, ultra fitted keepershandschoenen, keepershandschoenen met interne grip, Echo Form 2.0, Urgotract body, Quantum Elastic wrist, Siege Bronze keepershandschoenen, witte keepershandschoenen, premium keepershandschoenen, keepershandschoenen zonder fingersave, keepershandschoenen met veel grip, keeperswinkel Papendrecht, Jeugdkeeper.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Type Handschoen | Hyla negative small (nroll) |
| Fingersafe | Geen fingersafe |
| Ondergrond | Gras / Kunstgras |
| Latexsoort | Contact |
| Strap | Verwijderbare strap |
| Lengte handschoen | Lang |
| Niveau | Geavanceerd / Pro |
| Jr / Sr | Jr/ Sr (gemaakt in jr & Sr maten) |
| Merk | The One Glove Company |
| Kleuromschrijving | Wit, Goud, White, Gold |
Klanten kochten ook
-16%
Reusch HandschoenreinigerHoud je keepershandschoenen schoon en in topvorm met de Reusch Handschoenreiniger. Verwijdert vuil, herstelt grip en verlengt de levensduur van het latex.
€ 14,95 € 12,60
McDavid Euro Tape 2,5cm x 10mDe McDavid Euro Tape 2,5 cm x 10 m is een professionele sporttape met sterke kleefkracht, ideaal voor het intapen van vingers. Vlot scheurbaar en populair onder veel profkeepers.
€ 6,95